Ogłoszenia i intencje mszalne 11.12.2016

Sobota, 10 grudnia 2016 r. Godz. 22:45

Ogłoszenia Duszpasterskie

III Niedziela Adwentu

Intencje mszalne 12 - 18 XII

 

1. Członków Rycerstwa Niepokalanej zapraszamy dzisiaj na Mszę św. o godz. 17.00 i na comiesięczne spotkanie formacyjne w salce klasztornej.

2. We wtorek podczas mszy św. porannej będziemy się modlić w intencjach zanoszonych przez wstawiennictwo św. Antoniego z Padwy, a w sobotę – przez wstawiennictwo Matki Bożej Loretańskiej.

3. W najbliższy czwartek, 15 grudnia, w naszym klasztorze odbędzie się akcja honorowego oddawania krwi. Akcja będzie prowadzona w godzinach od 9.00 do 13.00. Zapraszamy do włączenia się do tej szlachetnej akcji wszystkich chętnych i zdrowych ochotników chcących nieść pomoc osobom chorym i cierpiącym.

4. W piątek po Mszy św. porannej wystawienie Najświętszego Sakramentu i przez cały dzień okazja do adoracji w Domku Loretańskim. O godz. 15.00 zapraszamy na wspólną modlitwę koronką do Bożego Miłosierdzia.

5. W przyszłą niedzielę ofiary składane podczas Mszy św. będą przeznaczone na prowadzenie prac remontowych i konserwatorskich w naszym kościele i klasztorze.

6. Na prośbę Urzędu Miasta Głogówka przekazujemy informację, że w dniu 17 grudnia (w sobotę) w godzinach od 15.00 do 19.00 na Rynku w Głogówku odbędzie się impreza p. n. Głogówek – Wileńszczyźnie, podczas której zostanie przeprowadzona zbiórka darów (art. chemicznych, spożywczych i papierniczych) dla Polaków mieszkających na Litwie. Darczyńcy w zamian za ofiarowane produkty otrzymają talon na darmową degustację potraw wigilijnych lub odbiór wybranej przez siebie ozdoby świątecznej wykonanej przez uczniów placówek oświatowych gminy Głogówek. Imprezie towarzyszyć będą występy dzieci i młodzieży prezentujących świąteczny program artystyczny. Organizatorzy zapraszają wszystkich do włączenia się w ten szczytny cel.

 

 

            Niech Matka Boża Loretańska, szczególna Przewodniczka czasu Adwentu, obdarzy Was wszystkich swoją opieką i pomoże w dobrym przygotowaniu na spotkanie
z przychodzącym Zbawicielem

 

                                                                                                        franciszkanie

 

 

                            INTENCJE MSZALNE 12 - 18 XII

 

Ten tekst czytano 458 razy | Powrót do aktualności

Strona główna | O nas | Historia | Grupy | Liturgia | Przewodnik | Multimedia | Projekty | Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2012 Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej - Kościół i Klasztor Franciszkanów (OFMConv) w Głogówku      Projekt i wykonanie: skiba bartłomiej

wersja archiwalna strony