Ogłoszenia i intencje na nowy tydzień

Sobota, 6 stycznia 2018 r. Godz. 18:55

Ogłoszenia i intencje

Święto Chrztu Pańskiego

II Niedziela po Uroczystości

Narodzenia Pańskiego 

 

1. W dzisiejszą niedzielę kończy się liturgiczny okres Narodzenia Pańskiego, ale zgodnie z dawną tradycją trwamy w radości Bożego Narodzenia poprzez śpiew kolęd i nawiedzanie szopek bożonarodzeniowych do święta Ofiarowania Pańskiego, czyli do 2 lutego.

2. W piątek, 12 stycznia, zapraszamy członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich na comiesięczną mszę św. o godz. 17.30.

3. W przyszłą niedzielę, 14 stycznia, odbędzie się w naszym klasztorze spotkanie opłatkowe dla  Wspólnot i Grup Duszpasterskich działających przy naszym klasztorze. Rozpocznie się ono mszą św. o godz. 15.00 sprawowaną w ich intencji. Serdecznie zapraszamy do udziału członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich, Rycerstwa Niepokalanej, Żywego Różańca, Kręgu Biblijnego, Koła Przyjaciół Radia Maryja, Apostolstwa Dobrej Śmierci oraz młodzież gromadzącą się przy naszym kościele.

4. Podczas tegorocznych ferii zimowych, w  dniach 15, 16 i 17 stycznia odbędą się w naszym klasztorze półkolonie. Do udziału zapraszamy dzieci z Głogówka i okolicy. Zapisy chętnych będą się odbywać w zakrystii do przyszłej niedzieli. Przy zapisie prosimy o podanie numeru pesel dziecka oraz kontaktowego numeru telefonu rodzica lub opiekuna.

5. Podobnie jak w latach poprzednich wierni, którzy chcieliby przekazać 1% podatku na prace planowane konserwatorskie w naszym kościele i klasztorze, organizację Koncertów Loretańskich
i innych wydarzeń kulturalnych oraz akcje młodzieżowe mogą to uczynić podczas rozliczenia podatkowego za rok 1017. Szczegółowe informacje znajdują się na ulotkach wyłożonych w kościele. Serdecznie dziękujemy za życzliwość okazaną nam w roku ubiegłym i prosimy o wsparcie tej inicjatywy w nowym roku.

 

Niech Pan Jezus, który przez sakrament chrztu świętego włączył nas do wspólnoty swego Kościoła, umocni nas na życie wiarą i błogosławi w nadchodzącym tygodniu i całym Nowym Roku

 

franciszkanie

 

Ten tekst czytano 486 razy | Powrót do aktualności

Strona główna | O nas | Historia | Grupy | Liturgia | Przewodnik | Multimedia | Projekty | Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2012 Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej - Kościół i Klasztor Franciszkanów (OFMConv) w Głogówku      Projekt i wykonanie: skiba bartłomiej

wersja archiwalna strony