Ogłoszenia i intencje na nowy tydzień

Sobota, 16 grudnia 2017 r. Godz. 16:11

Ogłoszenia i intencje

 

III Niedziela Adwentu

Jan Chrzciciel przygotowuje przyjście Chrystusa

 

1. Msze św. roratnie w naszym kościele sprawujemy w dni powszednie Adwentu o godz. 17.30.

2. Na modlitwy nowennowe do Dzieciątka Jezus zapraszamy do soboty, 23 grudnia, podczas mszy św. wieczornych. W niedzielę zakończymy nowennę podczas mszy św. o godz. 12.00.

3. Jeszcze dzisiaj do wieczora przy kaplicy św. Antoniego znajduje się kosz, do którego można składać dary dla potrzebujących i ubogich rodzin.

4. Msza św. dla Wspólnoty Rycerstwa Niepokalanej będzie odprawiona wyjątkowo w poniedziałek, 18 grudnia, o godz. 17.30. Po mszy św. odbędzie się cotygodniowe spotkanie Kręgu Biblijnego.

5. W środę, 20 grudnia, o godz. 17.30 zapraszamy na mszę św. w intencji Papieża Franciszka, Ojczyzny, Telewizji Trwam i Radia Maryja. Po mszy św. comiesięczne spotkanie Koła Przyjaciół Radia Maryja.

6. Okazja do spowiedzi przedświątecznej w naszym kościele codziennie podczas wszystkich mszy św.

W czwartek, piątek i sobotę będziemy spowiadać w godz. od 6.30 do 8.30 i od 15.30 do 18.00. Bardzo prosimy nie odkładać spowiedzi na ostatnią chwilę.

7. W niedzielę, 24 grudnia, przypada Wigilia Bożego Narodzenia. W tym dniu nie będzie mszy św. o godz. 17.00.

8. Na Pasterkę zapraszamy do naszego kościoła o godz. 22.00. Taca z Pasterki będzie przeznaczona na Fundusz Obrony Życia.

9. W sklepiku przy klasztorze można zaopatrzyć się w opłatki wigilijne i świece Caritas. Można tam także nabyć kartki świąteczne i ozdoby bożonarodzeniowe oraz dewocjonalia i pamiątki religijne. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepiku klasztornego.

10. Dom Kultury w Głogówku zaprasza dzisiaj o godz. 17.00 na projekcję filmu „Dwie korony” poświęconego postaci św. Maksymiliana Kolbe. Cena biletu wynosi 16 zł.

 

Na ostatnie dni Adwentu życzymy wszystkim opieki Matki Bożej i dobrego przygotowania się na spotkanie zbliżającego się do nas Zbawiciela 

franciszkanie

 

Ten tekst czytano 605 razy | Powrót do aktualności

Strona główna | O nas | Historia | Grupy | Liturgia | Przewodnik | Multimedia | Projekty | Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2012 Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej - Kościół i Klasztor Franciszkanów (OFMConv) w Głogówku      Projekt i wykonanie: skiba bartłomiej

wersja archiwalna strony