Ogłoszenia i intencje na nowy tydzień

Sobota, 4 listopada 2017 r. Godz. 17:03

Ogłoszenia i intencje 

XXXI Niedziela zwykła

 

Obłuda faryzeuszów (Mt 23, 1-12)

 

 

1. Zmiana tajemnic Żywego Różańca, odbędzie się w dzisiejszą niedzielę po nabożeństwie wypominkowym.

2. W dniach do 8 listopada włącznie za nawiedzenie cmentarza połączone z modlitwą za zmarłych można od zwykłymi warunkami zyskać odpust zupełny, który można ofiarować za zmarłych.

3. Na nabożeństwa wypominkowe za zmarłych zapraszamy do naszego kościoła w dni powszednie o godz. 17.00, a w niedziele o godz. 16.30.

4. We wtorek, 7 listopada, podczas mszy św. o godz. 17.30 będziemy się modlić za †† Siostry Elżbietanki, ich rodziców i rodzeństwo, kapłanów i spowiedników i za dusze w czyśćcu cierpiące.

5. Członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich zapraszamy na comiesięczną mszę św. w piątek, 10 listopada, o godz. 17.30. Po mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne w salce klasztornej.

6. W sobotę, 11 listopada, przypada Narodowe Święto Niepodległości. W tym dniu msze św. w naszym kościele będą sprawowane o godz. 7.00, 9.30 i 17.30.

7. Na comiesięczną mszę św. w intencji Rycerstwa Niepokalanej połączoną ze spotkaniem formacyjnym zapraszamy w przyszłą niedzielę, 12 listopada, o godz. 17.00.

8. Osoby, które chciałyby zaangażować się we wspólnotę modlitewną (dawna grupa Beta), zapraszamy na spotkanie w najbliższy czwartek, 9 listopada, o godz. 19.00 do sali klasztornej.

9. W bieżącym tygodniu przypadają następujące wspomnienia liturgiczne:

- w środę – bł. Jana Dunsa Szkota;

- w czwartek – święto rocznicy poświęcenia rzymskiej bazyliki św. Jana na Lateranie;

- w piątek – św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła;

- w sobotę – św. Marcina z Tours, biskupa.

 

Na dzisiejszą niedzielę i nowy tydzień życzymy wszystkim błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Loretańskiej

 

franciszkanie         

 

 

Strona główna | O nas | Historia | Grupy | Liturgia | Przewodnik | Multimedia | Projekty | Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2012 Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej - Kościół i Klasztor Franciszkanów (OFMConv) w Głogówku      Projekt i wykonanie: skiba bartłomiej

wersja archiwalna strony