Ogłoszenia i intencje XXIV Niedziela Zwykła

Poniedziałek, 18 września 2017 r. Godz. 21:50

 Ogłoszenia i intencje mszalne

 XXIV Niedziela Zwykła

 Nielitościwy dłużnik

 

1. Dzisiejszy wyjazd pielgrzymki do Sanktuarium Matki Bożej Bolesnej na Cwilinie w Czechach z przystanku PKS w Głogówku o godz. 13.30.
2. Członków Apostolstwa Dobrej Śmierci zapraszamy na mszę św. we wtorek, 19 września, o godz. 17.30. Po mszy św. odbędzie się spotkanie formacyjne w salce klasztornej.
3. W środę, 20 września, msza św. o godz. 17.30 będzie sprawowana w intencji papieża Franciszka, Ojczyzny, Telewizji Trwam i Radia Maryja. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.
4. Spotkanie oazy odbędzie się w sobotę, 23 września, o godz. 12.00 w sali klasztornej. Na spotkanie zapraszamy także dzieci i młodzież chcących włączyć się do oazy.
5. Również w przyszłą sobotę w Kalwarii Pacławskiej Bracia Nowicjusze, którzy w ubiegłym roku przeżywali w Głogówku prenowicjat, złożą swoje pierwsze śluby zakonne. Pamiętajmy o nich w naszej modlitwie.
6. Po wakacyjnej przerwie rozpoczynamy comiesięczne wieczorne czuwania z cyklu Młodzi dla Jezusa (MdJ). Będą się one odbywać w pierwsze soboty miesiąca w godz. od 19.00 do 24.00.
Na najbliższe czuwanie zapraszamy w sobotę, 7 października.
7. Koło Rycerstwa Niepokalanej przy klasztorze franciszkanów organizuje dwudniową pielgrzymkę do Kalisza, Lichenia, Gietrzwałdu i Warszawy. Pielgrzymka odbędzie się w dniach 23 – 24 września 2017 r. Wyjazd o godz. 6.00; koszt udziału 195 zł od osoby; zapisy w zakrystii lub u P. Marii Sarnes (nr tel. na plakatach)
8. W bieżącym tygodniu przypadają następujące wspomnienia liturgiczne:
- w poniedziałek – święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski;
- we wtorek – święto św. Józefa z Kupertynu, prezbitera;
- w środę – śś. Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy, męczenników;
- w czwartek – święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty;
- w sobotę – św. Pio z Pietrelciny, prezbitera.

Wszystkim uczestnikom dzisiejszej Eucharystii i Waszym Bliskim życzymy na nowy tydzień błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej Loretańskie
j

 franciszkanie

Ten tekst czytano 347 razy | Powrót do aktualności

Strona główna | O nas | Historia | Grupy | Liturgia | Przewodnik | Multimedia | Projekty | Kontakt
Wszelkie prawa zastrzeżone © 2012 Sanktuarium Matki Bożej Loretańskiej - Kościół i Klasztor Franciszkanów (OFMConv) w Głogówku      Projekt i wykonanie: skiba bartłomiej

wersja archiwalna strony